SMĚJEME SE S INFOBADENEM: Najdete řešení detektivního rébusu na dětském táboře?

stika-tabor-slide
Vážení čtenáři, víkendová humoristická příloha „SMĚJEME SE S INFOBADENEM“ přináší některá naše komplikovanější témata srozumitelnou formou i širší čtenářské obci.
Nově zaváděná rubrika současně reaguje na stížnosti pravidelných odběratelů obsahu Infobaden News, že naše strohá a seriozní žurnalistika postrádá prakticky jakýkoli nadhled, vtip či odlehčení, tedy atributy, které jsou kořením všech předních zpravodajských médií.
Začínáme zábavným detektivním kvízem, který se s humornou nadsázkou vrací k naší prázdninové investigativní reportáži z dětského tábora hrůzy.

pro plné rozlišení klikněte na obrázek:


Zábavný kvíz legendárního detektiva Štiky zpracovali naši výtvarníci na motivy skutečné události z roku 2011, o které se dodnes vedou kontroverzní diskuse. Názory na případ jsou různé, smutným mementem však zůstávají doživotní traumata většiny dětských účastníků tábora.

Místo prázdninových dobrodružství děti čekal tábor hrůzy

Měly to být příjemně strávené prázdniny v lůně přírody. Místo nich však zažily tři desítky dětí šok v táboře hrůzy. Do šetření případu se zapojily místní úřady i neziskové organizace na ochranu dětí.
Uhradit koncesionářský poplatek

Další zprávy: