INFOBADEN TV: Tragické následky pokusu o domácí maturitu

V televizní zprávě přinášíme podrobnosti k tragické události v Jaroměřicích na Svitavsku. Snad oceníte naší vyváženou a objektivní reportáž – jakkoli je tento konkrétní případ otřesný, kvalitně realizované domácí maturity neodsuzujeme. Vždyť i Marcel Chládek kdysi maturoval doma a nakonec to dotáhl až na ministra školství.

Vedení redakce Infobaden News vyzývá všechny věrné čtenáře, aby nebyli lhostejní k uživatelům se sníženou schopností porozumět psanému textu. Podpořte celonárodní sbírku na rozšíření našeho serveru o televizní zpravodajství.

Co od nás můžete čekat?

Samozřejmě – především exkluzivní obsah s akcentem na kvalitu a seriózní formu, tak jak jste ostatně už několik let zvyklí z našeho webu. Abychom vám dokázali, že umíme přenést nezaměnitelnou atmosféru našeho zpravodajství i do televizní podoby, připravili jsme několik videí a postupně vám je ukážeme.

V průběhu televizní kampaně se každé nové video vždy nejprve objeví na adrese www.startovac.cz/projekty/infobaden-tv, kde nás můžete podpořit a kde najdete další informace a všechna postupně zveřejňovaná videa pohromadě.

Uhradit koncesionářský poplatek
Vždy čerstvé zpravodajství
Sledujte Infobaden na Facebooku