Tisková zpráva redakce Infobaden News k letošnímu ročníku ankety o Křišťálovou lupu

Vážení čtenáři, v redakční poště se nám množí dotazy od laické i odborné veřejnosti, proč už dávno jako všichni ostatní nežádáme o podporu v anketě, když nominační uzávěrka je za pár dní, v neděli 2. září, a divoké karty jsou letos vyhrazeny pro blogy prezidentských kandidátů.
Podle zákulisních informací lze iDnes v Křišťálové lupě porazit jedině tak, když členům odborné poroty a sčítačům hlasů dodáme lepší děvčata, než dodává iDnes. Aktuálně realizujeme casting s členkami našeho fanklubu a domlouváme distribuci dívek s členem poroty panem Františkem Fukou, který současně kolegům v porotě dodá odborný výklad, jak s dívkami zacházet.
Pokud nás chcete v Křišťálové lupě podpořit a máte k dispozici nějaká kvalitní děvčata, posílejte je prosím rovnou za jednotlivými porotci s tím, že jsou od nás. Také nás můžete formálně nominovat a hlasovat pro nás, pokud se domníváte, že to něčemu pomůže. Když nic jiného, nás to potěší a porotu také, protože až to zjistí v iDnesu, zpanikaří a pošlou pro jistotu pár děvčat navíc.
Žádnou kampaň ani blikající banner ke Křišťálové lupě nechystáme, neboť to má dnes na webu každý a my sázíme na exkluzivní obsah a na naše čtenářky, které dobře vědí, co mají dělat. Pokud přesto někdo neví, jak nás podpořit, když žádné děvče nepřemluvil, najde instrukce na webu Křišťálové lupy. Kdo neví, jak zacházet s děvčaty, najde instrukce na webu Františka Fuky.

Jako druhé nejdůvěryhodnější zpravodajské médium na českém internetu samozřejmě chápeme, že naše účast v anketě Křišťálová lupa je povinná a předepisuje nám ji zákon o svobodném přístupu k informacím. Přesto vydáváme tuto tiskovou zprávu, aby snad nevznikl dojem, že v sobeckém zájmu a nezkrotné pýše ješitné nadřazenosti anketu ignorujeme.

redakce
INFOBADEN NEWS

Uhradit koncesionářský poplatek

Další zprávy: