Prevence před digitální smrtí: INFOBADEN míří na trh s periodickým tiskem

Mediální skupina Infobaden pokračuje v expanzivní strategii. Díky tištěné verzi můžete mít naše kvalitní zpravodajství vždy po ruce i na nočním stolku, v knihovně nebo v příručním zavazadle. Zakoupením publikace podpoříte vybrané neziskové a charitativní organizace. Současně přispějete k rozšíření seriozního zpravodajství i do off-line prostředí nezasaženého internetovými vyhledávači, s jejichž pomocí lze vyvrátit či potvrdit prakticky cokoli.
První vydání tištěné verze Infobaden News jsme připravili ve spolupráci s CharityGums.com. Pro velikost 1:1 klikněte na obrázek.
Příjemným bonusem je sada prvotřídních cukrovinek uvnitř každého výtisku, které můžete buď zkonzumovat, nebo použít např. jako dekoraci lemující přístupovou cestu k vaší nemovitosti. Na rozdíl od internetové verze je tištěný Infobaden také ideálním rodinným dárkem, který kromě dospělých ocení i děti a další lidé ve vašem okolí, kteří jinak nejsou na kvalitní zpravodajství zaměřeni.
Zakoupení tištěného Infobadenu neodkládejte. Předchozí námi propagovaný produkt byl vyprodán během několika dní a poté musel distributor čelit obstrukcím úřadů, takže o dalším naskladnění se neuvažuje.

Zakoupení tištěného Infobadenu neodkládejte. Předchozí námi propagovaný produkt byl vyprodán během několika dní a poté musel distributor čelit obstrukcím úřadů, takže o dalším naskladnění se neuvažuje.

Jako tištěné periodikum jsme byli řádně evidováni u Ministerstva kultury pod osmimístným číselným kódem ISSN. Infobaden proto musí být ze zákona dostupný v síti veřejných knihoven po celé ČR. Prosíme naše čtenáře, aby průběžně kontrolovali personál knihoven, zda nedochází k nevhodné manipulaci a naše publikace jsou nabízeny k zapůjčení neporušené, včetně bonusového obsahu uvnitř.

vzhledem k mafiánským a vyděračským praktikám konkurenčních tištěných médií vůči prodejcům zatím bohužel není možné zakoupit Infobaden v běžné síti trafik, využijte proto e-shop Charity Gums nebo některé ze 239 vybraných prodejních míst

Uhradit koncesionářský poplatek

Další zprávy: