Nad dopisy čtenářů, léto 2012

Mnoho závažných informací, které vzhledem k přísné legislativě nemůžeme zveřejnit, spolehlivě doplňují naši čtenáři v diskusích pod články nebo na sociálních sítích. Abychom dostáli pověsti komplexního a vyváženého zpravodajského média, postupně přinášíme vybrané klíčové komentáře, které by jinak mohly být přehlédnuty.
Luděk Vravský
Vloženo 27.07.2012 v 11:21
Dobrý den, prosím, nevíte, kdy bude situace vyřešena v pražských Strašnicích? Policie nás z bytu vyprovodila tak razantně, že jsme si nestihli vzít ani žádné peníze či oblečení, natož pak stan na přespání. Díky ochotě spolunocležníka, který se mnou sdílí provizorní chatrč u Hostivařské přehrady, mám alespoň nakrátko přístup k internetu. Prosím tedy o co nejrychlejší odpověď, neboť mu dochází baterie v mobilu a příští možnost nabití je v nedohlednu.

Dále bych chtěl poprosit ostatní obyvatele, kteří si vybrali jako své prozatímní útočiště Hostivařskou přehradu a mají navíc spacák/deku, jestli by nemohli směrem k přehradě 3x silně zapískat a toto zopakovat 2x po třech minutách. Dojdu k Vám.

Děkuji, LV

Martina P. (Krtečková) mimibazar.cz
Vloženo 27.7.2012 v 11:22
Mne to teda moc k smíchu nepříjde. Chápu to tedy dobře že ten katastr zkolaboval a normální lidi co maj barák musí kvůli tomu spát venku?

JPG
Vloženo 3.08.2012 v 00:29
Dobrý den, tady na Praze 6 se stala politováníhodná příhoda. Služebna městské policie se bohužel nedopatřením při aktualizaci databáze stala soukromou nemovitostí.
Jakmile to policisté zjistili, tak si sami na sebe zavolali policii, pro nezákonné vniknutí do budovy. Po příjezdu dalších jednotek v počtu nejméně 12ti mužů se odebrali do služebny aby sepsali protokol a tím se stali opět pachateli trestného činu. Vzápětí pak na své kolegy opět zavolali policii. Jsme sousedé, bydlící toho času na tramvajové zastávce nedaleko. Sledujeme to se zaujetím, ale máme vážné obavy o následující vývoj. Policisté neustále přijíždějí a navzájem se legitimují, sepisují blokové pokuty a zatýkají a povolávají na sebe další hlídky .
Situace se stovkami policistů se stává nepřehlednou.
Prosíme, aby okamžitě přijeli hasiči s vodními děly, posily PČR a těžkooděnci včetně jízdní policie na koních a situaci převzali pod kontrolu.
Soňa
Vloženo 17.06.2012 v 18:15
Zajímalo by mne docela, jaké komentáře by se objevili na netu, byla-li by tehdy taková možnost… Taky by si tak hezky povídali, jako dnešní diskutéři třeba na Novinkách? :-)

Josephus Zielony z Rumburka
Vloženo 17.06.2012 v 19:39
To se dalo čekat, tihle Francouzi prostě nedokážou normálně fungovat. Tohle je ta západní Evropa, tam maj prostě úplně jinou mentalitu. Se podívejte na tu verbež, tohle je ta jejich demokracie – vraždy, loupeže, rabování, tihle lidi nikdy nebudou umět žít jinak než s pěkně tvrdou rukou, která jim ukáže, co mají dělat, protože evidentně to sami nezvládaj.

oimot
Vloženo 18.06.2012 v 11:02
Udajne priniesol parizsky dennik Le Flash zoznam tychto nevyhodnych military nakupov, len tak namatkovo sa vraj jednalo o:
- nakup 1000 huculskych ponikov namiesto pozadovanych 100 anglickych plnokrevnikov (Maximilien Robespierre tvrdil, ze ziskal vyznamnu mnozstevnu zlavu a taktiez, ze spotreba sena je u huculov vyznamne nizsia),
- namiesto pusneho prachu ziskali revolucionari velmi kvalitny produkt Gunpowder z oblasti Darjeeling (ktory vsak nechcel vobec horiet, az pokial nebol dokladne vysuseny, na druhej strane francuzske gardy sa v dazdi takmer vobec nemuseli starat o napojovu politiku),
- namiesto muskiet vzor. Springfield M1785 prisli len tomahawky z provincie zapadna India (Maximilien Robespierre tvrdil auditorom z Revolucnych gard francuzskeho ludu, ze sice ma mensi dostrel avsak presnost pouzivania dobre vycvicenou posadkou je takmer rovnaka).
Nie som sice odbornik na armadne nakupy, ale nejednalo sa zase o nejaku provokaciu, tykajucu sa slobodnych volieb do francuzskeho parliamentu?

velkyjosef
Vloženo 19.06.2012 v 09:15
Koukám, že je tady zase okurková sezóna a pisálkové s infobadnu vytahujou stoletý zprávy! Tohle vyšlo na novinkách předloni.
Karolína
Vloženo 18.03.2012 v 00:16
Bože. Ještě před dvěma roky jsem do takovéto učebny chodila jako dítě. Na tři hodiny týdně. Dřevěné lavice, monitory, táboráky, hry, příroda.. ani elektřinu jsme tam neměli. Museli jsme si chodit do blízké vesnice nabíjet akumulátory. Ty časy mi chybí. A tento článek se ani jako vtip nepovedl.

mdmk eAREDWa
Vloženo 21.03.2012 v 15:46
Dobrý den,
právě jsem si přečetl článek http://www.infobaden.cz/2012/03/16/za-terorem-v-benesovske-skole-stali-clenove-hnuti-anonymous/ který napsal REDAKTOR: PATRIK VOGLTANZ – 16.3.2012
Můžete mi prosím zdělit jestli to opravdu myslíte vážně to co tam píšete a z jakého zdroje máte informace?
Víte vůbec co a kdo je ANONYMOUS a jaké jsou jejich cíle? Rozhodně to není krádež geometrických pomůcek k vytváření kružnic ani změna oblíbeného fontu na jiný hůře čitelný.
Váš článek je plný nepravdivých informací a keců.
Doufám v brzkou odpověd.

My jsme Anonymous My jsme Legie Neodpouštíme Nezapomínáme Očekávejte nás


Boj pokračuje
Vloženo 21.03.2012 v 17:12
Nemyslete si, že zatčením dvou našich předáků jste Anonymous zničili. Náš boj pokračuje a přijde den, kdy změníme všechny plochy a fonty změníme na Comic Sans! Ještě budete vzpomínat, jak byl Times New Roman krásný. Už teď známe obsah všech jídelních lístků na celé roky dopředu a nebojíme se ho zveřejnit: rajská, UHO, hrachová kaše, buchtičky se šodo a v pátek rizoto! LOL ROFL ROFL MAO! Anonymous FTW!!!

Sten
Vloženo 16.04.2012 v 19:17
Z čistě pedagogického hlediska: nebylo by někde ke stažení ono video ze sprch?

Seiby
Vloženo 16.07.2012 v 11:55
Jste naprostý ubožáci, kteří jsou zmanipulovaný a zkorumpovaný. Z lidí, kteří bojují za svobodu děláte mezinárodní teroristy. Z žáků ZŠ děláte hackeri, protože v učebně vyměnili pozadí na pc :D? To si děláte snad už prdel ? Tohle dělal každej na ZŠ. Kdybyste radši nepsali takový pýčoviny, který vám kdo nasere. Ubozí, hloupí lidé. Je mi vás upřímně líto. Kolik jste za tuhle šaškárnu dostali ?
Uhradit koncesionářský poplatek

Další zprávy: