Bohatí pánové i erekce. Tak školáci mluví o útocích na WTC

Naděje | Ilustrační foto
Barbarské útoky z 11. září Ameriku nezlomily. Naopak.
U příležitosti desátého výročí útoků Al-Káidy na Světové obchodní centrum v New Yorku oslovili naši redaktoři dnešní desetileté školáky. Zeptali jsme se dětí, co pro ně znamená 11. září.

Anička (10)
To se sešli bohatí pánové s ohnutýma nosama a domluvili se, že do televize dají hořící domy, aby polekali lidi. Dostali za to benzín, myslím.

Jaroslav (10)
Tak určitě. To byly ty útoky. Jak ty letadla letěly do těch mrakodrapů, kabooom! Lidi skákali ven a nikde žádný Superman, aby jim pomohl. Superman totiž není, ale Alkajda je. Proto je Alkajda mocnější než Superman.

Ahmed (10)
Jedenáctého září Nepoznaný povstal, aby naplnil poháry křižáků žlučí! Alláhovi oddaní celého světa se poprvé spojili do mohutné pěsti, kterou pozvedli proti pohanům! Světový chalifát je blízko!

Zuzanka (10)
Mamka vždycky ráno říká tátovi, to zas bylo jedenáctý září…
Myslím, že to je něco o erekci.

Péťa (10)
11. září odpoledne středoevropského času jsem byl v matčině lůně. Náhle jsem ucítil úbytek vesmírné síly a úpění umírajících davů. Vystoupil jsem tedy z matky. Po shlédnutí večerních zpráv počal jsem neutišitelně plakat. Bohužel již nebylo možné vstoupit do matky zpět. Své přílišné zvědavosti lituji dodnes.
Uhradit koncesionářský poplatek

Další zprávy: